جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 187143
  تاریخ انتشار : 28 تیر 1395 12:34
  تعداد بازدید : 465

  رئیس دادگستری خراسان‌شمالی:

  انتظار از قوه قضاییه حرکت بر مدار قانون است

  رئیس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: استفاده نامناسب از فناوری های نوین و امکانات فضای مجازی، همه جا را ناامن کرده است.

  به گزارش ایسنا، حجت الاسلام نورالله قدرتی در همایش عفاف و حجاب که با حضور بانوان شاغل در دادگستری برگزار شد، افزود: حجاب رعایت حریم ظاهری و عفاف حفظ حرمت در درون و رفتار ماست که به عنوان یک تکلیف الهی برای زنان و مردان تعیین شده است.

  وی با اشاره به ترجمه آیه حجاب در سوره نساء تصریح کرد: حفظ حجاب سبب رعایت تقوا و پرهیزگاری می شود و بیشترین منفعت آن برای بانوان است.

  وی با بیان این که «قوه قضائیه ناظر بر همه قواست»، خاطرنشان کرد: انتظارات از دستگاه قضایی به عنوان نهادی که نظارت می کند تا دستگاه ها از مدار قانون و حریم خارج نشوند بیشتر است . باید در درجه اول خود همکاران به حجاب کامل و رفتار مطابق دستورات شارع مقدس مقید باشند تا بتوانیم این مسئله را به تدریج در بیرون از محیط کار و برای مراجعین گسترش دهیم.

  رئیس کل دادگستری خراسان شمالی اظهار کرد: بنیاد اجتماع خانواده و زن به عنوان ستون اصلی آن است، متاسفانه دشمنان هم با درک این مسئله به بنیان خانواده ها حمله کرده و با استفاده از همه ابزارهای در اختیار سعی دارند ارزش ها و اصول اخلاقی اسلامی را با اصول غربی جایگزین کنند .

  مهرپرور معاون فرهنگی دادگستری کل استان نیز در این نشست گفت: فضای معنوی حاکم بر محیط کاری ما به خصوص در بخش بانوان مایه خیر و برکت و مباهات است. ما وارث و وامدار خون شهدای بزرگی هستیم که بنیانگذار قوه قضائیه بودند و موظف به رعایت اصول و ارزش های آن ها هستیم. اگر قوه قضائیه مورد هجمه های داخلی و خارجی قرار می گیرد به دلیل ایستادگی و پایداری در آرمان ها و ارزش های رفتاری و عملکردی است.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28661034
اکنون :
94