جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 59560
  تاریخ انتشار : 29 شهریور 1393 11:43
  تعداد بازدید : 318

  مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران خبر داد:

  جریمه تیلیاردی بزرگترین عاملان قاچاق و تهدیدهای رئیس شعبه پرونده

  جریمه تیلیاردی بزرگترین عاملان قاچاق و تهدیدهای رئیس شعبه پرونده

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، محمدی گفت: یک شرکت در شهر دبی امارات متعلق به دو برادر است که این ها مدیران شرکت بزرگترین واردکنندگان پارچه های متعلق به کشورمان هستند که این افراد به بهانه ترانزیت پارچه ها را از اشخاص متعدد تحویل می گرفتند.

  وی افزود: این مدیران شرکت با تبانی و روابط پس از تحویل کالا آ ن ها را از طریق 127 کانتینر وارد کشور ایران کردند و در بازار تهران با روابطی که داشتند محموله قاچاق را به فروش می رساندند.

  به گفته محمدی مدیران شرکت با شرکت های خارجی همدستی داشته اند و با همکاری صاحبان کالا اقدام به وارد کردن کالا به داخل کشور کردند.

  مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران در خصوص متهمان این پرونده اظهار کرد: وزارت اطلاعات 4 کانتینر موجود را توقیف و 123کانتینر دیگر کالا را در بازار عرضه کردند که در ادامه پرونده تشکیل و 57 تن در این پرونده بزرگ دست داشتند.

  وی خاطرنشان کرد: با تشکیل پرونده ابتدا پرونده به دادگاه انقلاب ارسال شد و با گذشت 4 سال از این پرونده جریان رسیدگی به پرونده متوقف بود و پس از آن که این پرونده به سازمان تعزیرات استان تهران جهت رسیدگی ارجاع شد، پرونده به علی پور رئیس شعبه 27تعزیرات حکومتی استان تهران محول شد تا به این پرونده مهم رسیدگی کند که پس از مدت 4ماه برای این شرکت جریمه یک تیلیارد و 600میلیارد ریالی صادر شد و کالای 4کانتینر به نفع دولت ضبط شد.

  بر اساس این گزارش رئیس شعبه پرونده گفت: از طرف مدیران این شرکت با بنده تماس گرفته اند و مرا تهدید به قتل، آتش زدن خانه و دزدیدن فرزندانم کرده اند.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28664164
اکنون :
17